TEST: Apache Matto MX Lady a Lenčiny dojmy

K našemu testování jsme si pozvali nadšenou cyklistku a nedávnou návštěvnici vydařeného veletrhu Forbikes, Lenku z Plzně. Na veletrhu se jí dobře jelo na elektro kole od Apache Matto MX model 2017 v dámské variantě. Proto ho otestovala na vyjížďce s kamarádkou Danou o které se dočtete v dalším testu.   Jmenuji se Lenka je…

K našemu testování jsme si pozvali nadšenou cyklistku a nedávnou návštěvnici vydařeného veletrhu Forbikes, Lenku z Plzně. Na veletrhu se jí dobře jelo na elektro kole od Apache Matto MX model 2017 v dámské variantě. Proto ho otestovala na vyjížďce s kamarádkou Danou o které se dočtete v dalším testu.

 

Jmenuji se Lenka je mi 53 let má tělesná váha je 105 Kg a jsem z Plzně

tuxpi-com_-1526011386-1

Parametry testovací trasy

Klima během testu: Sucho, 25°C

Vzdálenost: 62 Km

Převýšení trasy: 372m

Trasa:zde

mapy-2-1024x576-1

Mé dojmy z Elektrokola

Tak jsme si konečně s Danou vyrazili otestovat ta věhlasná elektro kola. Obě jezdíme v Plzni na kolech bez elektropohonu tak jsme chtěli vyzkošet jak tato kola fungují.

Vyhlídla jsem si Elektrokolo od APACHE Matto MX Lady o kterém jsem věděla že by mělo jét velmi hladce. Volíme trasu která je poměrně rovinatá, má něco málo přes 61 kilometrů a je zakončená velký stopákem, kde chci otestovat dopomoc středového motoru od firmy Bafang model Max Drive. Velmi příjemou pro mě byla pohodlná sedačka v kobinaci s přesným řazením, nezbytným pro náš rychlí přesun Prahou a jejím provozem. Elektrokolo u mě získalo jasný bod za zábavnou jízdu kdy se nemusíte bát šlápnout do kopce a užít si dopomoc motoru. A tak proto APACHE Matto MX Lady vřele doporučuji.

pujck-400x150-1

Foto z testování

dana-s-lenkou-1 lenka-1