Otestujte více než 60 modelů elektrokol pro rok 2022 na Dni otevřených dveří

dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří v ekolo.cz budou již tento víkend! Můžete si zde nezávazně vyzkoušet více než 60 modelů elektrokol pro rok 2022. Akce se koná od pátku 1. do neděle 3. října, od 9 do 19 hodin.


Uveřejněno

Jen několik dnů po představení nových modelů elektrokol výrobci, nabízí největší český obchod a e-shop ekolo.cz možnost si většinu z nich nezávazně prohlídnout a otestovat v rámci projektu Dny otevřených dveří. Na zájemce se těšíme v showroomu ekolo.cz v Praze 4-Krči od pátku 1. do neděle 3. října, od 9 do 19 hod.

“Chceme vyvrátit často zmiňovaný mýtus o tom, že elektrokola jsou nedostupná a vyprodaná. Díky těsné spolupráci s předními výrobci se nám povedlo na tento víkend shromáždit unikátní testovací flotilu modelů určených pro příští rok 2022.  Zájemci a fandové elektrokol si mohou osahat  a většinou i otestovat žhavé novinky. Celkem bude k dispozici 10 různých typů motorů, některé v Česku úplně poprvé” zve na akci šéf ekolo.cz Jakub Ditrich. 

V premiéře se na akci představí průřez nabídky (až 20 modelů) elektrokol pro rok 2022 od nejoblíbenější české značky CRUSSIS, včetně nových modelů s italskými motory OLI motorizacemi Bafang a BOSCH CX. Těšte se především na designově vybroušené modely řady Crussis ONE. 

KOMPLETNÍ PŘEHLED TESTOVACÍCH KOL A NOVINEK ZDE

Nová elektrokola představí osobně zástupci významné české značky LEADER FOX. Bude se jednat o špičkové MTB modely s motorem Panasonic Ultimate a nový model City e-kola s pohonem Bafang M300. 

Vůbec poprvé se v ekolo.cz veřejnosti představí nová česká značka elektrokol od spol. BP Lumen – LEVIT a předvede horská elektrokola s výkonnými motory Vinka E30 a Bafang M400. 

Ke stálicím české scény patří značka ROCK MACHINE od společnosti BIKE FUN. V ekolo.cz se představí inovovaná kolekce modelů CROSSRIDE, TORRENT a BLIZZARD – toto enduro INT e70-297 se pyšní jedním z nejlepších odpružení na trhu DVO Onyx Air a výběrem velikostí ráfků 29″/27,5″.

Pozadu nezůstane ani český výrobce 4EVER, který nabídne návštěvníkům k testu své inovované terénní  modely EXSTREAM PRO s řemenovým pohonem Brose S-Mag a stejně výkonný ESWORD s Bafang M500 (oba 95 Nm).

Novinku si připravila i česká značka LOVELEC s eMTB modelem Drago 2022 osazeným motorem Dapu Mid-drive a k vyzkušení bude i kolekce dalších modelů, včetně velmi oblíbených skládacích elektrokol Izar a Flip. 

Zahraniční značky reprezentuje Tchaj-wanský GIANT, který poprvé v ČR představí novinku gravelového a dirtového elektrokola REVOLT E+ 2022 – jedná se o první model značky s upraveným motorem Shimano EP8 ve verzi SyncDrive Pro. 

Pro skutečné znalce budou na test připraveny i špičkové terénní modely e-bike německé značky BULLS. 

Pokud to počasí dovolí, zájemci budou moci absolvovat cca 5 km testovací dráhu v terénu Krčského lesa ve skupinkách po 5 jezdcích (pro eMTB modely), nebo pohodlnější trasu bez provozu v rámci uzavřeného areálu.  K testování je připraveno přes 60 modelů e-bike. 

Po celé tři Dny otevřených dveří budou směrem dolů upraveny ceny všech vystavených modelů elektrokol v Showroomu ekolo.cz. Vždy se jedná o jeden konkrétní kus . 

K dispozici budou i perfektně připravené půl-roční modely e-kol z Půjcovny ekolo.cz.
Jedná se o skvěle servisované modely vyšších specifikací s nájezdem od 500 do 1000 km. 

ekolo.cz je autorem projektu městského mikro-depa (www.depot.bike) nabídneme proto možnost testu nákladních elektrokol a to jak modelů s přední korbou (bakfiets), tak trailerů, long tailů i nákladní tříkolky. 

Nejzajímavější novinky v rámci Dní otevřených dveří v ekolo.cz:

  • CRUSSIS e-Cross 10.7  2022 Bosch (Performance CX)
  • LEVIT Kingit 2022 Vinka (E30)
  • LOVELEC Drago 2022 Dapu (Mid drive)
  • LEADER FOX Arran 27,5 2022 Panasonic (GX Ultimate)
  • ROCK MACHINE BLIZZARD INT e70 2022 Shimano (EP8)
  • 4EVER EXSTREAM TEAM 29 2022 Brose (S-Mag)
  • CRUSSIS ONE Guera 8.7 2022 OLI (Sport)
  • GIANT REVOLT E+ 2022 SyncDrive Pro (Shimano EP8)
  • LEVIT Muan Mid MX 2022 Bafang (M400)

Dny otevřených dveří ekolo.cz se budou konat v termínu zrušeného veletrhu ABF – FOR BIKES 2021 od pátku 1. října do neděle 3. října, vždy od 9 do 19 hodin v Praze 4 – Krči, v sídle ekolo.cz, naproti Thomayerově nemocnici, ulici Pod Višňovkou 29.